Інстальована Друкарня Тріада Автоматична Кашировальная машина VICTORIA 1300E (нова).

 Серія E - каши ровальні машини з автоматичним накладом верхнього листа (лайнера) і автоматичною подачею нижнього листа (картону) орієнтовані на випуск великих і середніх тиражів продукції.

В лютому місяці сервісні інженери компанії «Вікторія Трейдінг» завершили інсталяцію автоматичної Кашировальная машини VICTORIA 1300E. Дана модель є унікальною для українського ринку і аналогічних машин в Україні практично немає. На даній машині до мінім зведено участь операторів в процесі подачі паперу і клею, що значно підвищує швидкість каширування, а також зменшує людський фактор. На машині встановлено два автоматичних самонаклада для подачі як верхнього, так і нижнього шарів паперу або картону. Благодяря точному позиціонуванню матеріалів на машині без проблем досягається висока точність проклейки, а стабільна подачі клею підтримується автоматичної рециркуляцією за допомогою помпи.

Удлиннением конвеєр (близько 5 метрів) з обтискними роликами якісно виконує функцію припрессовки кашированих матеріалів і завершує процес правильного склеювання матеріалів.
Машина може працювати як з тонкими паперами, так і кашировать 5 шаровий гофрокартон. А швидкість і хороша автоматизація дозволяє швидко перенастроюватися з тиражу на тираж і працювати як з маленькими обсягами, так і довгими.

Технічні характеристики:

Максимальний розмір листа 1300х1100 (автоматична подача)

Мінімальний розмір аркуша 400x400 мм

Товщина нижнього листа: 600 - 2000 гр / м2, (A, B, C, E, F гофрокартон)

Товщина верхнього листа: 175 - 600 гр / м2, (звичайний папір, картон) 130 - 450 гр / м2, (крафт)

Точність ± 1.5 мм

Механічна швидкість 0-90 м / хв

Потужність 12 кВт

Вага 5,5 т

Ширина 1950 мм

Довжина 10000 мм

Висота 2400 мм