Roby Junior-2. Напівавтоматична кришкоделательная машина

Roby Junior-2. Напівавтоматична кришкоделательная машина
Roby Junior-2. Напівавтоматична кришкоделательная машина
Производитель: Victoria   Модель: Roby Junior-2  В закладки  В сравнение

На цьому обладнанні можливо виробництво палітурні кришки для книг, різноманітних полів для настільних ігор, папок-швидкозшивачів, постерів і.т.д.  Продукція вироблена на Roby Junior2 може складатися з декількох деталей, від однієї до пяті.штук.

Основні відмінні риси:

 • Оригінальний, що не має аналогів автоматичний пневмомеханічний самонаклад заздалегідь розкроєних картонних сторін і отстава, з ємністю до 25 см (максимально 5 частин, в разі складових папок) з дозавантаження в самонаклад без зупинки машини.
 • Інтегрована в конструкцію клєєнаносящего двухвалковая машина, з мобільними механічними відсікачами краю покривного матеріалу, дозволяє одному працівникові проводити повний технологічний цикл виготовлення папки, від промазки покривного матеріалу, до загнучкі клапанів і остаточного обтиску на каландрі.
 • Можливість роботи на холодних клеях на водній основі або на гарячих. Інтегрована в конструкцію секція з автоматичним блоком попарного (паралельні сторони) загину клапанів, дозволяє за два прогони отримати готову папку.
 • Четирехвалковую каландр, дозволить ідеально обтиснути кашированную поверхню, тим самим, видавивши можливий повітря з-під покривного матеріалу.
 • Вакуумний робочий стіл дозволяє краще утримувати покривний матеріал.
 • Підсвічування по центру робочого столу дозволяє швидко і точно позиціонувати картонний розкрій на запечатаному покривному матеріалі з ідеальною приводкой по корінці.
 • Інтегрований в конструкцію обрізувач кутів не замінює індустріальну машину, але істотно заощаджує час при виготовленні кришок малими тиражами.

Стандартна комплектація:

 • Автоматичний самонаклад заздалегідь розкроєних картонних сторін і отстава.
 • Двухвалковий клейовий апарат з механічними відсікачами щоб уникнути намотування покривного матеріалу на клейовий вал і пристроєм для полегшення захоплення проклеенного матеріалу. З клейовими ваннами для обох видів клею (і гарячого, і холодного).
 • Вакуумний робочий стіл для збирання продукції, з двома мобільними напрямними вірного кута з фіксаторами і підсвічуванням по центру.
 • Пристрій для позиціонування картонного розкрою вручну.
 • Обрізувач кутів.
 • Блок загину клапанів з формувачем куточків і 4-х валкові каландри для обтиску готової продукції.

Додаткова комплектація:

Додаткові металеві роздільники-держателі картонного розкрою в самонакладі, в разі виготовлення палітурки з 5 деталей.

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ:

МАКС. ФОРМАТ З КЛАПАНОМ CM 70 МІН.

ФОРМАТ З КЛАПАНОМ CM 14 МІН.

ТОВЩИНА КАРТОНУ MM 1,8 МАКС.

ТОВЩИНА КАРТОНУ MM 3

покривний МАТЕРІАЛ (ПАПІР, ЛАМІНОВАНА ПАПІР, ПОЛІУРЕТАНОВІ МАТЕРІАЛИ) Maкс. 140 Г / М² розлучитися Автоматичний Самонаклад MM 9,5 РУЧНЕ ПОЗИЦІОНУВАННЯ MM 8 МІН. КЛАПАН MM 18 МАКС. ФОРМАТ КАРТОНУ В Самонаклад CM 70 x 40 МІН. ФОРМАТ КАРТОНУ В Самонаклад CM 14 x 14 ФОРМАТ НАНЕСЕННЯ клею CM 52 x 74 ОБСЯГ клейової ванни КГ 3 ПОТУЖНІСТЬ ДВИГУНА ЗАГИНУ КЛАПАНІВ КВТ 0,37 ПОТУЖНІСТЬ ДВИГУНА НАНЕСЕННЯ клею КВТ 0,18 ПОТУЖНІСТЬ ДВИГУНА Самонаклад КВТ 0,18 ПОТУЖНІСТЬ НАГРІВАЧА ВТ 1700 Енергоспоживання КВТ 2,43