SHINOHARA 52 H-P (P) Листові офсетні друкарські машини індустріального класу формату В3

SHINOHARA 52 H-P (P) Листові офсетні друкарські машини індустріального класу формату В3
Производитель: SHINOHARA   Модель: SHINOHARA 52 H-P (P) 

Листові офсетні друкарські машини Індустріального класу SHINOHARA 52 формату В3 (520 х 370 мм), випускаються в - 2; - 4; - 5 та - 6 фарбної комплектації.

Макс. швидкість друку 15,000 - 17,000 від./год.
Макс. формат листа 520 x 370 мм
Мін. формат листа 148 x 100 мм
Макс. область друку 510 x 360 мм
Формат форм. пластин 400 до 420 0.2 мм до 0,3
Товщ. запечатки От 0.04 до 0.4 мм
Висота самонакладу 900 мм
Висота приймання 740 мм
Валів у  фарбному  апараті 19 на секцию
Система зволоження Безперервна. Спиртна
Валов у зволожуючому апараті 5 на секцию
Самонаклад Каскадного типу
Вага кг. 7,350 (min) 10,450 (max)

Shinohara Machinery Co., була заснована в 1919 році Кендзабуро Шинохара. Ось вже понад 50 років, з 1948 року, компанія спеціалізується на випуску друкарського обладнання. Корпорація Shinohara сьогодні - це три крупні сучасні заводи в Японії, єдине власне ливарне виробництво серед всіх японських виробників поліграфічних машин. Обладнання, Shinohara, що випускається, має сертифікат ISO 9001, завдяки високій якості контролю за виробництвом і збіркою друкарських машин. Компанія Shinohara є членом консорціуму PrintCity, в якого входять багато провідних виробників поліграфічного машинобудування. Стратегічний альянс цих незалежних компаній дозволяє кожній з них створювати сумісні з обладнанням інших фірм лінійки продуктів, обмінюватися технологіями і інформацією. Крім того, Shinohara є одним із старих членів консорціуму CIP3/CIP4.

Самонаклад

Лістоподающая система листової офсетної друкарської машини SHINOHARA 52 High-Pile та 52 High-Pile P з переворотом, забезпечує безперебійну подачу паперу будь-якої товщини і щільності у всьому діапазоні швидкостей роботи машини. Оригінальна конструкція консольного кріплення подаючої головки з карданним приводом забезпечує вільний візуальний контроль за її роботою і вільний доступ для наладки і регулювання. Вакуумні ремені гарантують плавність руху листа, без прослизань і підкидання, і точність його позиціонування у передніх упорів. Комбінація механічного і ультразвукового датчиків "подвійного" листа виключає можливість попадання в друкарську секцію два і більш за листи

Сенсорний центральний пульт управління

Сенсорний пульт управління дозволяє отримувати повну інтерактивну інформацію про стан машини, представлену в графічному вигляді, що значно спрощує роботу оператора. Центральний пульт управління з великим сенсорним дисплеєм, що встановлюється на прийманні машини дозволяє друкареві легким торканням руки виконувати всі операції по управлінню машиною: пуск, регулювання швидкості, зупинку машини, приведення формових циліндрів, настройку фарбних і зволожуючих апаратів і ін. Програма само діагностики виводить на дисплей для візуального контролю інформацію про роботу основних вузлів і механізмів машини, сигналізує про неполадки і нештатні режими роботи машини.

Виносний пульт керування наступного покоління

Завдяки використанню багатопроцесорного комп'ютера компанія Shinohara уможливила керування всіма індивідуальними приводами в друкарській машині, синхронно, з виносного пульта керування, що дозволяє істотно зменшити час друку. З виносного пульту керування також можливо задати криву зональної подачі фарби за допомогою сенсорних клавіш на виносному пульті керування. Це дозволяє уникнути помилок при взаємодії оператора з друкарською машиною.

Комплекс пневматичних пристроїв у лістовиводній системі

Комплекс пневматичних пристроїв - повітряне роздування листів, пристрій розгладження, вакуумні ремені гальмування - забезпечує стабільне, точне укладання віддрукованих листів в стопу на приймальному столі при будь-яких швидкостях роботи машини, а також збереження відтиснень, якість і безперебійність подальшої після друкарської обробки.

SPC (Напівавтоматична система заміни форм Shinohara)

Shinohara SPC забезпечує напівавтоматичну зміну форми завдяки простому натисканню кнопки, і не вимагає згинання краю форми на 90°, а також спеціальних приладів. Оператор може виконати дану процедуру швидко і точно. Заміна друкарської форми займає менш однієї хвилини на одну секцію. Це дозволяє швидко підготувати друкарську машину до друку і збільшити загальну продуктивність.

Автоматична система змиву (система автоматичного змиву офсетної полотнини/система автоматичного змиву фарбового апарату)

Для високої якості друку необхідно підтримувати чистоту офсетної полотнини і фарбових валиків. Автоматична система очищення Shinoharа запускається простим натисканням кнопки, а процедура змиву займає менше хвилини.

Система перевороту листа Shinohara забезпечує чудову точність рівняння

У запатентованій лістопроводной системі друкарських машин Shinohara застосований особливий принцип побудови пристрою затиску листа, який дозволяє розмішати лист при друці з двох сторін між основним і додатковим захопленням. При друці з одного боку лист затискається тільки основним захопленням. В результаті друкарські машини, оснащені пристроєм перевороту листа забезпечують чудову точність рівняння і передачі листа із захоплень в захоплення. Таким чином, система перевороту Shinohara побудована на принципі подвійних захоплень забезпечує високу якість двостороннього друку на великих швидкостях.

Опціональні системи підвищення якості друкованої продукції

Моделі багатоколірних машин з високостапельним самонакладом серії 52 можуть обладнатися секцією для нанесення водно-дисперсійного або УФ лаку «у лінію», з лакувальним вузлом побудованим за камерно-ракельним принципом. Вони можуть використовуватися як для суцільного, так і для вибіркового лакування. При використанні пристрою ІЧ-сушіння і пристрою холодного УФ-сушіння можна друкувати на пластик.

Пристрій контролю правильного формування вивідного стапеля

Повітряні вентилятори Shinohara і пристрій гальмування аркушу забезпечують правильне виведення аркушу на стапель і дозволяють точно розмістити друкований аркуш відносно інших. Бокові та передній штовхачі забезпечують якісне складання і рівність стапеля. Додаткове обладнання пристроєм ІЧ-сушіння дозволяє зменшити час перед обробкою тиражу.

Максимальна швидкість друку 17000 відбитків/годину

Друкарські машини SHINOHARA 52 High-Pile Series та SHINOHARA 52 High-Pile Series (P) з переворотом, комплектуються вдосконаленою системою подаючих і відокремлюючих присосів для досягнення максимальної швидкості друку – 17000 від./г. Також дані моделі комплектуються пристроями регулювання необхідними при зміні формату запечатуваних листів, які гарантують точність подачі аркуша і зменшують необхідність ручних регулювань.

Shinohara – єдиний виробник друкарського обладнання в Японії, який володіє власним ливарним виробництвом, і збирає машини лише з японських комплектуючих.

Машини Shinohara мають високу жорсткість конструкції, завдяки побудові "як єдине ціле". Навіть восьми фарбна друкарська машина другого формату складається всього з трьох частин.