SHINOHARA 52 Low-pile (P) формату В3. Листові офсетні друкарські машини індустріального класу.

SHINOHARA 52 Low-pile (P)  формату В3. Листові офсетні друкарські машини індустріального класу.
Производитель: SHINOHARA   Модель: SHINOHARA 52 Low-pile (P) 

SHINOHARA 52 Low-pile (P) формату В3. Листові офсетні друкарські машини індустріального класу (520 х 370 мм), випускаються в - 2; - 4; - 5 та - 6 фарбної комплектації.

Макс. швидкість друку 15,000 від/год.
Макс. формат листа 520 x 370 мм
Мін. формат листа 148 x 100 мм
Макс. область друку 510 x 360 мм
Формат форм. пластин 400 до 420 0.3 мм
Товщ. запечатки От 0.04 до 0.4 мм
Висота самонакладу 900 мм
Висота приймання 420 мм
Валів у фарбному апараті 19 на секцию
Система зволоження Безперервна. Спиртна
Валов у зволожуючому апараті 4 на секцию
Самонаклад Каскадного типу
Вага кг 7,100 кг

Shinohara Machinery Co., була заснована в 1919 році Кендзабуро Шинохара. Ось вже понад 50 років, з 1948 року, компанія спеціалізується на випуску друкарського обладнання. Корпорація Shinohara сьогодні - це три крупні сучасні заводи в Японії, єдине власне ливарне виробництво серед всіх японських виробників поліграфічних машин. Обладнання, Shinohara, що випускається, має сертифікат ISO 9001, завдяки високій якості контролю за виробництвом і збіркою друкарських машин. Компанія Shinohara є членом консорціуму PrintCity, в якого входять багато провідних виробників поліграфічного машинобудування. Стратегічний альянс цих незалежних компаній дозволяє кожній з них створювати сумісні з обладнанням інших фірм лінійки продуктів, обмінюватися технологіями і інформацією. Крім того, Shinohara є одним із старих членів консорціуму CIP3/CIP4.

Самонаклад

Лістоподающая система листової офсетної друкарської машини SHINOHARA 52 Low-Pile та 52 Low-Pile P забезпечує безперебійну подачу паперу будь-якої товщини і щільності у всьому діапазоні швидкостей роботи машини. Оригінальна конструкція консольного кріплення головки які подають, з карданним приводом забезпечує вільний візуальний контроль за її роботою і вільний доступ для наладки і регулювання. Вакуумні ремені гарантують плавність руху листа, без прослизань і підкидання, і точність його позиціонування у передніх упорів. Комбінація механічного і ультразвукового датчиків "подвійного" листа виключає можливість попадання в друкарську секцію два і більш за листи.

SPC (Напівавтоматична система зміни форм Shinohara)

Shinohara SPC забезпечує напівавтоматичну зміну форми натисненням кнопки, і не вимагає загинання краю форми на 90° а також спеціальних пристосуваннях, оператор може виконати дану процедуру швидко і точно. Заміна друкарської форми займає менш однієї хвилини на одну секцію. Це дозволяє швидко вивести друкарську машину на положення готовності до друку і збільшити продуктивність машини.

Автоматична система змиву (система автоматичного змиву офсетного полотна/система автоматичного змиву барвистих валів)

Підтримка чистоти офсетного полотна і барвистих валів необхідна для високої якості друку. Автоматична система очищення Shinoharа запускається простим натисненням кнопки, а процедура змиву займає менше хвилини.

Система перевороту листа Shinohara забезпечує чудову точність рівняння

У запатентованій лістопроводной системі друкарських машин Shinohara застосований особливий принцип побудови пристрою затиску листа, який дозволяє розмішати лист при друці з двох сторін між основним і додатковим захопленням. При друці з одного боку лист затискається тільки основним захопленням. В результаті друкарські машини, оснащені пристроєм перевороту листа забезпечують чудову точність рівняння і передачі листа із захоплень в захоплення. Таким чином, система перевороту Shinohara побудована на принципі подвійних захоплень забезпечує високу якість двостороннього друку на великих швидкостях.

Сенсорний центральний пульт управління.

Сенсорний пульт управління дозволяє отримувати повну інтерактивну інформацію про стан машини, представлену в графічному вигляді, що значно спрощує роботу оператора. Центральний пульт управління з великим сенсорним дисплеєм, що встановлюється на прийманні машини дозволяє друкареві легким торканням руки виконувати всі операції по управлінню машиною: пуск, регулювання швидкості, зупинку машини, приведення формових циліндрів, настройку барвистих і зволожуючих апаратів і ін. Програма самодиагностики виводить на дисплей для візуального контролю інформацію про роботу основних вузлів і механізмів машини, сигналізує про неполадки і нештатні режими роботи машини.

Виносний пульт керування наступного покоління

Завдяки використанню багатопроцесорного комп'ютера компанія Shinohara уможливила керування всіма індивідуальними приводами в друкарській машині, синхронно, з виносного пульта керування, що дозволяє істотно зменшити час друку. З виносного пульту керування також можливо задати криву зональної подачі фарби за допомогою сенсорних клавіш на виносному пульті керування. Це дозволяє уникнути помилок при взаємодії оператора з друкарською машиною.

Комплекс пневматичних пристроїв в лістовиводної системі

Комплекс пневматичних пристроїв - повітряне роздування листів, пристрій розгладження, вакуумні ремені гальмування - забезпечує стабільне, точне укладання віддрукованих листів в стопу на приймальному столі при будь-яких швидкостях роботи машини, а також збереження відтиснень, якість і безперебійність подальшої після друкарської обробки.

Максимальна швидкість друку 15000 відбитків / годину

Друкарські машини SHINOHARA 52 Low-Pile та 52 Low-Pile P з низьким приймальним пристроєм комплектуються вдосконаленою системою подаючих і відокремлюючих присосів для досягнення максимальної швидкості друку – 15000 від  / годину. Також дані моделі комплектуються пристроями регулювання необхідними при зміні формату запечатуваних листів, які гарантують точність подачі листа і зменшують необхідність ручних регулювань. Shinohara – єдиний виробник друкарського устаткування в Японії, який володіє власним ливарним виробництвом, і збирає машини тільки з тих, що японських комплектують. Машини Shinohara мають високу жорсткість конструкції, завдяки побудові "як єдине ціле". Навіть восмикрасочна друкарська машина другого формату складається всього з трьох частин.