SHINOHARA 75 H-P (P). Листові офсетні друкарські машини індустріального класу формату В2 (520 х 750 мм).

SHINOHARA 75 H-P (P). Листові офсетні друкарські машини індустріального класу формату В2 (520 х 750 мм).
Производитель: SHINOHARA   Модель: SHINOHARA 75 H-P (P) 

SHINOHARA 75 H-P (P). Листові офсетні друкарські машини індустріального класу формату В2 (520 х 750 мм), випускаються в - 2; - 4; -5; - 6 та - 8 фарбної комплектації.

Макс. швидкість друку 17,000 від./год.
Макс. формат листа 520 x 750 мм
Мін. формат листа 260 x 400мм
Макс. область друку 510 x 740 мм
Формат форм. пластин 605 x 745 или 0.3 мм
Товщ. запечатки Від 0.035 до 0.6 мм  (0,8 мм опційно)
Висота самонакладу 900 мм
Висота приймання 730 мм
Валів у фарбному  апараті 20 на секцію
Система зволоження Безперервна. Спиртна
Валов у зволожуючому апараті 5 на секцию
Самонаклад Каскадного типу
Приймальній пристрій 7 штанги з високо- стапельним прийманням
Вага кг. 10,550 (min) 29,050 (max)

Shinohara Machinery Co., була заснована в 1919 році Кендзабуро Шинохара. Ось вже понад 50 років, з 1948 року, компанія спеціалізується на випуску друкарського обладнання. Корпорація Shinohara сьогодні - це три крупні сучасні заводи в Японії, єдине власне ливарне виробництво серед всіх японських виробників поліграфічних машин. Обладнання, Shinohara, що випускається, має сертифікат ISO 9001, завдяки високій якості контролю за виробництвом і збіркою друкарських машин. Компанія Shinohara є членом консорціуму PrintCity, в якого входять багато провідних виробників поліграфічного машинобудування. Стратегічний альянс цих незалежних компаній дозволяє кожній з них створювати сумісні з обладнанням інших фірм лінійки продуктів, обмінюватися технологіями і інформацією. Крім того, Shinohara є одним із старих членів консорціуму CIP3/CIP4.

Самонаклад

Лістоподаюча система листової офсетної друкарської машини SHINOHARA 75-IV High-Pile та SHINOHARA 75-IV High-Pile(P), забезпечує безперебійну подачу паперу будь-якої товщини і щільності у всьому діапазоні швидкостей роботи машини. Оригінальна конструкція консольного кріплення подаючої головки з карданним приводом забезпечує вільний візуальний контроль за її роботою і вільний доступ для наладки і регулювання. Вакуумні ремені гарантують плавність руху листа, без прослизань і підкидання, і точність його позиціонування у передніх упорів. Комбінація механічного і ультразвукового датчиків "подвійного" листа виключає можливість попадання в друкарську секцію два і більш за листи.

Система перевороту листа Shinohara забезпечує чудову точність рівняння

У запатентованій лістопроводної системи друкарських машин Shinohara застосований особливий принцип побудови пристрою затиску листа, який дозволяє розмішати лист при друці з двох сторін між основним і додатковим захопленням. При друці з одного боку лист затискається тільки основним захопленням. В результаті друкарські машини, оснащені пристроєм перевороту листа забезпечують чудову точність рівняння і передачі листа із захоплень в захоплення. Таким чином, система перевороту Shinohara побудована на принципі подвійних захоплень забезпечує високу якість двостороннього друку на великих швидкостях.

SPC (Напівавтоматична система зміни форм Shinohara)

Shinohara SPC забезпечує напівавтоматичну зміну форми натисненням кнопки, і не вимагає загинання краю форми на 90° а також спеціальних пристосуваннях, оператор може виконати дану процедуру швидко і точно. Заміна друкарської форми займає менш однієї хвилини на одну секцію. Це дозволяє швидко вивести друкарську машину на положення готовності до друку і збільшити продуктивність машини.

Дистанційне керування приводки форми під час роботи машини

Запатентована система затиску форми Shinohara дозволяє автоматично компенсувати натяг друкарської форми при коректуванні приводки форми оператором. Внаслідок цього забезпечується висока точність приводки без виникнення надмірного натягу форми. Система затиску дозволяє змінювати положення форми на 0,6 мм, незалежно від типу форми.

Автоматична система передустановки фарбних шарів (SPIS)

Сумісне використання цифрових даних від сканера друкарських форм і станції CIP 3 дозволяє точно і надійно набудувати попередню подачу фарби. Це підвищує стабільність і якість друку і зменшує час настройки машини, паперу і фарби.

Автоматична система змиву (система автоматичного змиву офсетного полотна/система автоматичного змиву барвистих валів)

Підтримка чистоти офсетного полотна і барвистих валів необхідна для високої якості друку. Автоматична система очищення Shinoharа запускається простим натисненням кнопки, а процедура змиву займає менше хвилини.

Система діагонального приведення зображення

Діагональне приведення здійснюється в діапазоні ± 0.6 мм.

Сенсорний центральний пульт управління

Сенсорний пульт управління дозволяє отримувати повну інтерактивну інформацію про стан машини, представлену в графічному вигляді, що значно спрощує роботу оператора. Центральний пульт управління з великим сенсорним дисплеєм, що встановлюється на прийманні машини дозволяє друкареві легким торканням руки виконувати всі операції по управлінню машиною: пуск, регулювання швидкості, зупинку машини, приведення формових циліндрів, настройку фарбних і зволожуючих апаратів і ін. Програма само діагностики виводить на дисплей для візуального контролю інформацію про роботу основних вузлів і механізмів машини, сигналізує про неполадки і нештатні режими роботи машини.

Виносний пульт керування наступного покоління

Завдяки використанню багатопроцесорного комп'ютера компанія Shinohara уможливила керування всіма індивідуальними приводами в друкарській машині, синхронно, з виносного пульта керування, що дозволяє істотно зменшити час друку. З виносного пульту керування також можливо задати криву зональної подачі фарби за допомогою сенсорних клавіш на виносному пульті керування. Це дозволяє уникнути помилок при взаємодії оператора з друкарською машиною.

Комплекс пневматичних пристроїв в лістовиводної системі

Комплекс пневматичних пристроїв - повітряне роздування листів, пристрій розгладження, вакуумні ремені гальмування - забезпечує стабільне, точне укладання віддрукованих листів в стопу на приймальному столі при будь-яких швидкостях роботи машини, а також збереження відтиснень, якість і безперебійність подальшої після друкарської обробки.

Пристрій контролю правильного формування вивідного стапеля

Повітряні вентилятори Shinohara і пристрій гальмування аркушу забезпечують правильне виведення аркушу на стапель і дозволяють точно розмістити друкований аркуш відносно інших. Бокові та передній штовхачі забезпечують якісне складання і рівність стапеля. Додаткове обладнання пристроєм ІЧ-сушіння дозволяє зменшити час перед обробкою тиражу.

Опціональні системи підвищення якості друкованої продукції

Моделі багатоколірних машин з високостапельним самонакладом серії 75 можуть обладнатися секцією для нанесення водно-дисперсійного або УФ лаку «у лінію», з лакувальним вузлом побудованим за камерно-ракельним принципом. Вони можуть використовуватися як для суцільного, так і для вибіркового лакування. При використанні пристрою ІЧ-сушіння і пристрою холодного УФ-сушіння можна друкувати на пластик.

Максимальна швидкість друку 17000 відбитків/годину

Друкарські машини SHINOHARA 75 High-Pile Series та SHINOHARA 75 High-Pile Series (P) з переворотом, та високим приймальним пристроєм комплектуються вдосконаленою системою подаючих і відокремлюючих присосів для досягнення максимальної швидкості друку – 17000 відбитків/год. Також дані моделі комплектуються пристроями регулювання необхідними при зміні формату запечатуваних листів, які гарантують точність подачі листа і зменшують необхідність ручних регулювань. Shinohara – єдиний виробник друкарського обладнання в Японії, який володіє власним ливарним виробництвом, і збирає машини тільки з тих, що японських комплектують. Машини Shinohara мають високу жорсткість конструкції, завдяки побудові "як єдине ціле". Навіть восьми фарбна друкарська машина другого формату складається всього з трьох частин.