SHINOHARA 75 M-P 2D. Листові офсетні друкарські машини індустріального класу з друкарськими та поперед друкарськими циліндрами подвійного діаметру формату В2 (510 x 740 мм).

SHINOHARA 75 M-P 2D. Листові офсетні друкарські машини індустріального класу з друкарськими та поперед друкарськими циліндрами подвійного діаметру формату В2 (510 x 740 мм).
Производитель: SHINOHARA   Модель: SHINOHARA 75 M-P 2D 

Листові офсетні друкарські машини індустріального класу з друкарськими та поперед друкарськими циліндрами подвійного діаметру.

SHINOHARA 75 формату В2 (510 x 740 мм), випускаються в - 4; - 5 фарбної комплектації.

Макс. швидкість друку 15,400 від./год.
Макс. формат листа 520 x 750 мм
Мін. формат листа 260 x 400мм
Макс. область друку 510 x 740 мм
Формат форм. пластин 605 x 745 0.3 мм
Товщ. запечатки Від 0.035 до 0.6 мм  (0,8 мм опційно)
 Висота самонакладу 900 мм
Висота приймання 650 мм
Валів у фарбному  апараті 20 на секцію
Система зволоження Безперервна. Спиртна
Валов у зволожуючому апараті 5 на секцию
Самонаклад Каскадного типу
Вага 13,900 кг.

Shinohara Machinery Co., була заснована в 1919 році Кендзабуро Шинохара. Ось вже понад 50 років, з 1948 року, компанія спеціалізується на випуску друкарського обладнання. Корпорація Shinohara сьогодні - це три крупні сучасні заводи в Японії, єдине власне ливарне виробництво серед всіх японських виробників поліграфічних машин. Обладнання, Shinohara, що випускається, має сертифікат ISO 9001, завдяки високій якості контролю за виробництвом і збіркою друкарських машин. Компанія Shinohara є членом консорціуму PrintCity, в якого входять багато провідних виробників поліграфічного машинобудування. Стратегічний альянс цих незалежних компаній дозволяє кожній з них створювати сумісні з обладнанням інших фірм лінійки продуктів, обмінюватися технологіями і інформацією. Крім того, Shinohara є одним із старих членів консорціуму CIP3/CIP4.

Самонаклад

Лістоподаюча система листової офсетної друкарської машини SHINOHARA 75 Medium-Pile 2D забезпечує безперебійну подачу паперу будь-якої товщини і щільності у всьому діапазоні швидкостей роботи машини. Вакуумні ремені гарантують плавність руху листа, без прослизань і підкидання, і точність його позиціонування у передніх упорів. Комбінація механічного і ультразвукового датчиків "подвійного" листа виключає можливість попадання в друкарську секцію два і більш за листи.

Головка самонаклада, побудована з використанням передовіх технологій

SHINOHARA 75 Medium-Pile Series 2D, забезпечена модернізованою головкою самонаклада, здатною забезпечувати подачу листів на максимальних швидкостях роботи машини. Понижена кількість настройок, необхідних при переході з одного формату на іншій. Розширені можливості самонаклада і понижена трудомісткість його обслуговування.

Система позиціонування листа на саманакладе

Система позиціонування листа на саманакладе забезпечує роботу на високих виробничих швидкостях. Підвищення жорсткості передніх упорів робить вожможной друк на високих швидкостях без порушення приведення. Додатково, ультразвукові датчики відстежують не коректну подачу листа, не реагуючи при цьому на товщину паперу або її колір.

SPC (Напівавтоматична система зміни форм Shinohara)

Shinohara SPC забезпечує напівавтоматичну зміну форми натисненням кнопки, і не вимагає загинання краю форми на 90° а також спеціальних пристосуваннях, оператор може виконати дану процедуру швидко і точно. Заміна друкарської форми займає менш однієї хвилини на одну секцію. Це дозволяє швидко вивести друкарську машину на положення готовності до друку і збільшити продуктивність машини.

Автоматична система змиву (система автоматичного змиву офсетного полотна/система автоматичного змиву барвистих валів)

Підтримка чистоти офсетного полотна і барвистих валів необхідна для високої якості друку. Автоматична система очищення Shinoharа запускається простим натисненням кнопки, а процедура змиву займає менше хвилини.

SCCS станція контролю кольору

SCCS дозволяє управляти оптичною щільністю фарб, що дуже важливе за постійно змінних умов друку. На коректному листі проводиться сканування шкал оперативного контролю. Отримані дані зберігаються в пам'яті. Потім по встановленій системі періодично відбираються контрольні листи. На них так само сканується шкала і порівнюється по значеннях з еталонним в пам'яті. Виявляються відмінності і, за згодою друкаря, відбувається додаткове автоматичне регулювання фарбних зон. Така технологія контролю із зворотним зв'язком дозволяє стабілізувати якість друку, мінімізувати вплив людського чинника, а так само скорочує паперові відходи.

Автоматична система передустановки фарбних шарів (SPIS)

Сумісне використання цифрових даних від сканера друкарських форм і станції CIP 3 дозволяє точно і надійно набудувати попередню подачу фарби. Це підвищує стабільність і якість друку і зменшує час настройки машини, паперу і фарби.

Центральний пульт наступного покоління (Тип-1)

Центральний пульт наступного покоління призначений для видаленого управління друкарською машиною. Завдяки використанню декількох процесорів, «Shinohara» спростила управління декількома сервопріводамі одночасно. Декілька одночасно поданих з центральної консолі команд виконуються одночасно, знижуючи нормативи по підготовці машини до запуску. Верхнє джерело нормалізованого освітлення поставляється в стандартній комплектації і дозволяє проводити візуальну оцінку якості отриманих відтиснень.

Сенсорний центральний пульт управління (Тип-2)

Сенсорний пульт управління дозволяє отримувати повну інтерактивну інформацію про стан машини, представлену в графічному вигляді, що значно спрощує роботу оператора. Центральний пульт управління з великим сенсорним дисплеєм, що встановлюється на прийманні машини дозволяє друкареві легким торканням руки виконувати всі операції по управлінню машиною: пуск, регулювання швидкості, зупинку машини, приведення формових циліндрів, настройку фарбних і зволожуючих апаратів і ін. Програма само діагностики виводить на дисплей для візуального контролю інформацію про роботу основних вузлів і механізмів машини, сигналізує про неполадки і нештатні режими роботи машини.

Віддалене управління приводкою проводиться без зупинки друкарської машини

Патентний пристрій позиціонування офсетної пластини дозволяє здійснювати радіальне, осьове і діагональне приведення без використання перекосу формового циліндра. Положення пластин може бути змінене безпосередньо в процесі друку. Діапазон діагонального приведення складає 0,6 мм – безпрецедентне значення, що дозволяє скоректувати навіть брак, допущений при виготовленні офсетних форм.

Фарбний апарат з оптимальним балансом вода / фарба

Оптимальне розташування валів створене спеціально, щоб підвищити ефективність гуркоту фарби. Наша система гарантує ідеальну передачу фарби і завжди підтримує оптимальний баланс вода / фарба. Є регулювання балансирного валу для полегшення друку невеликих зображень.

Комплекс пневматичних пристроїв в лістовиводної системі

Комплекс пневматичних пристроїв - повітряне роздування листів, пристрій розгладження, вакуумні ремені гальмування - забезпечує стабільне, точне укладання віддрукованих листів в стопу на приймальному столі при будь-яких швидкостях роботи машини, а також збереження відтиснень, якість і безперебійність подальшої після друкарської обробки.

7-годинна побудова друкарського апарата

На машині SHINOHARA 75 Medium-Pile Series 2D застосована система 7- годинного розташування циліндрів (формового, офсетного і друкарського). Така схема дозволяє уникнути небажаного зсуву паперу в процесі друку. Комп'ютерне моделювання дозволило добитися кращого розподілу фарби, і більшої стабільності толщени фарбного шару.

Максимальна швидкість друку 15400 відбитків/годину

Друкарські машини SHINOHARA 75 Medium-Pile Series 2D , з середнім приймальним пристроєм комплектуються вдосконаленою системою подаючих і відокремлюючих присосів для досягнення максимальної швидкості друку – 15400 відбитків/год. Також дані моделі комплектуються пристроями регулювання необхідними при зміні формату запечатуваних листів, які гарантують точність подачі листа і зменшують необхідність ручних регулювань. Shinohara – єдиний виробник друкарського обладнання в Японії, який володіє власним ливарним виробництвом, і збирає машини тільки з тих, що японських комплектують. Машини Shinohara мають високу жорсткість конструкції, завдяки побудові "як єдине ціле". Навіть восьми фарбна друкарська машина другого формату складається всього з трьох частин.