Victoria ZHY. Ембоссер

Victoria ZHY.  Ембоссер
Производитель: Victoria   Модель: Victoria ZHY  В закладки  В сравнение

Ембосери  «Victoria ZHY»  необхідні для декоративної та остаточної обробки паперу, картону та різних видів плівки з метою надання матеріалу опуклого рельєфу.

Ефект фактури виходить за допомогою трьох складових - тиску (3-8 МПа), температури (до 100 градусів), гравірованого вала (понад 40 стандартних гравіювань, будь-яка нова гравірування під замовлення). Як правело, використовуються & nbsp; на великих, середніх і спеціалізованих друкарнях.

Машини «Victoria ZHY» дозволяють наносити рельєфний малюнок на листову продукцію шириною до 1300 мм після друку або ламінування. Можливий малюнок "полотно" і "льон" та інші на замовлення. При Ембосування ламінованого матеріалу процес є аналогом ламінування структурними плівками. Після ембосування поверхню паперу або картону зберігає нанесену структуру і дозволяє використовувати даний матеріал при виготовленні жорсткого палітурки 7БЦ (книги, папки і т.д.), пакетів, коробок та ін. Ембосери дозволяють отримати голографічний ефект при використанні фольгованих паперів і картонів, попередньо запечатаних офсетним або іншим методом. На заздалегідь ембосовані папері не виходить якісна офсетний друк, тому спочатку друкують, а потім ембосується.

Ця техніпка дасть вам перевагу над конкурентами! Цей вид обладнання поки рідкість в Україні, і дозволить виробляти нову, оригінального родукції. Середні і великі друкарні не помиляться, поповнивши свій парк обладнання нашої новинкою, це дозволить не тільки випередити конкурентів, але і знайти нових клієнтів. У цієї машини швидка окупність за рахунок її низькою собівартістю, що дозволить швидко покрити витрати на її придбання. Простота в експлуатації, ще один безперечний плюс в роботі з цією технікою.