Victoria JB-720 трафаретний машина автоматична

Victoria JB-720 трафаретний машина автоматична
Производитель: Victoria   Модель: Victoria JB-720   В закладки  В сравнение

Автоматична трафаретний машина модульної побудови JB-720 складається з автоматичного пневматичного самонаклада, Плоскодрукарські секції з реверсним приводом друкованого циліндра, УФ-сушіння і автоматичного приймально-вивідного пристрою.

1. автоматичний пневматичний самонаклад Транспортування листа з стопи проводиться завдяки каскадної системі подачі. Висота стапельного столу синхронізується з положенням пневматичної головки самонаклада ( "чобітка") і в міру витрати стопи регулюється автоматичним покроковим двигуном. Вакуумні присоси пневматичного самонаклада м'яко піднімають лист за задню кромку і виробляють його відділення. Система пневматичних раздувов на що подає стапелі подає стиснене повітря в певному режимі і викликає коливальні рух верхніх листів стопи, що полегшує відділення листа. Пневматична головка самонаклада ( "чобіток") забезпечує плавність захоплення листа транспортують присосами, які виводять лист на накладної стіл з стрічковим транспортером. "Паперова хвиля" (каскад) в тактовом циклі рухається по накладному столу в бік передніх упорів і бічних упорів рівняння. Під час друку лист утримується на поверхні друкованого циліндра за допомогою вакууму. Після нанесення на нього барвистого шару відбиток випадає на систему передавального транспортера конвеєрного типу під впливом відцентрової сили друкованого циліндра і синхронно рухається рами із трафаретним формою під закріпленим ракелем.

  


2. Плоскодрукарські секція з реверсним приводом друкованого циліндра
Автоматичні циліндрові друковані машини забезпечують стабільність відриву аркуша, що запечатується, оскільки він запечатується в зігнутому вигляді і контакт друкованої форми з ним забезпечується за утворює друкованого циліндра. При роботі машини формодержатель з друкарською формою і циліндр рухаються реверсивно, синхронно здійснюючи зворотно - поступальні рухи. Під час друку циліндр з листом спочатку обертається в одну сторону. Після того, як лист запечатаний і переданий на вивідний транспортер, циліндр здійснює реверс і починає обертатися у зворотний бік, повертаючись в початкове положення. Реверсивний привід - саме економічне рішення для виконання типових робіт великими обсягами.
Ракельним міст JB з пневмо / гідравлічною системою тиску ракеля, забезпечує високу точність і рівномірність у передачі фарби від початку і до кінця відбитка. Точний хід ракеля виключає контакт із захопленнями циліндра на будь-якій швидкості друку.
Від машин з ручною подачею плоськопечатниє автоматичні трафаретні машини Jinbao відрізняються більш високою продуктивністю, однак плоськопечатниє циліндричні машини не можуть використовуватися для друку на жорстких матеріалах, наприклад на товстому пластику або на аркушах металу.

3. УФ-сушіння
Модульна сушка конвеєрного типу в стандартній комплектації оснащена трьома УФ-лампами (по 8 кВт кожна), пристроєм охолодження відбитків, тефлоновим конвеєром і дозволяє якісно полимеризовать барвистий і лаковий шар на всіх типах можливих робіт в лінію на швидкості до 60м / хв
Уф-лампи мають незалежне регулювання по потужності (50%, 75%, 100%), окрему систему вентиляції і відведення озону. Опціонально можлива установка кварцових фільтрів для роботи з матеріалами, які не піддаються тепловій навантаженні. Перед надходженням в високостапельное приймальний пристрій відбиток охолоджується потоком подаваного Повітродувки повітря, що виключає можливість злипання відбитків в стопі. Управління здійснюється незалежним PLC-контролером.

4. автоматичне приймально-вивідний пристрій

Стапельні приймання JB призначена для автоматичного прийому і укладання відбитків на виході з сушки, що підвищує продуктивність роботи лінії і виключає пошкодження віддрукованих листів. Комплекс пневматичних пристроїв забезпечує стабільну і рівне укладання листів в стопу. Цифрове незалежне управління приймально-стапельні модулем забезпечує обслуговування роботи все лінії одним оператором

Технічні характеристики

  • Максим. формат друку 720 х 520 мм
  • Мін. формат друку 350 х 270 мм
  • Товщина матеріалу до 350 гр. / М2
  • Макс. швидкість 3600 отт. / год
  • Електроживлення 15,6 kВ Вага 2,80 кг
  • Ширина 10600 х 1960 х 1540 мм