Victoria JB-750 (3/4) трафаретний напівавтоматична машина

Victoria JB-750 (3/4) трафаретний напівавтоматична машина
Производитель: Victoria   Модель: Victoria JB-750 (3/4)  В закладки  В сравнение

Напівавтоматична машина для однокрасочной і послідовної повноколірного трафаретного друку по будь-яким листовим матеріалами (бумага, картон, пластик, самоклеючі матеріали, жерсть, скло і будь-які плоскі готові вироби). Складається з друкарської машини, автоматичного пристрою знімання листа, сушки. У завдання оператора входить тільки розміщення листа на столі. Це підвищує продуктивність праці і покращує якість продукції.


Як друкованого модуля використовується стандартна машина з вертикальним ліфтом серії JB. Прецизійний вертикальний механізм підйом друкованої рами, пневмопривід ракельного і форракельного механізмів забезпечує максимальну точність друку протягом усього тиражу. Зручна панель управління з швидким доступом до всіх основних функцій знаходиться на лицьовій стороні. Можливо плавне незалежне регулювання швидкості переміщення ракелів.
Друкована форма кріпиться в спеціальному формодержателе. При подачі і зніманні запечатується формодержатель з формою піднімається над столом і при друку опускається. Переміщення формодержателя здійснюється за допомогою пневматичного приводу, що забезпечує високу точність друку.
В даному пристрої ракель кріпиться на каретці, що здійснює при друкуванні зворотно-поступальні рухи. Також в даній машині використовується контрракель (зрошує). Обидва ракеля встановлені на одній каретці, так що при її робочому ході з формою взаємодіє друкований ракель (здійснюється перенесення фарби на поверхню, що задруковується), а при холостому ході зрошує ракель переміщує фарбу в початкове положення і розрівнює її на формі. Пневмопривод ракельного і форракельного механізмів забезпечує максимальну точність друку протягом усього тиражу. Використання високоякісної пневматики дозволяє домогтися виключно рівномірного прилягання ракеля до сітки, а прецизійний електродвигун забезпечує регулювання швидкості в діапазоні від 0.2 до 1 м / с. Можливо плавне незалежне регулювання швидкості переміщення ракелів. Зручна панель управління з швидким доступом до всіх основних функцій знаходиться на лицьовій стороні.
Дана модель призначена також для друку висовязкімі фарбами, в ній реалізований притиск ракельних ножів чотирма пневмоцилиндрами, що забезпечують більш рівномірний вплив на трафаретний сітку, і відповідно, кращу якість роботи.
Завантаження і висновок листової продукції виробляється вручну. Використання високоякісної пневматики дозволяє досягати максимальної плавності руху ракеля друкованої системи. Машина може працювати в двох режимах - в автоматичному (за таймером) і напівавтоматичному (від педалі). Мікрометричними приведення друкарського столу регулюються кути повороту друкованого столу в горизонтальній площині. Механізм кріплення друкарської форми і додаткові регулювання забезпечують високу точність приведення друкованої форми в процесі друку.

Пристрій знімання являє собою конвеєр з вакуумної подає системою. Робота повністю сіхронізірована з друкарською машиною. Положення присосов, захоплюючих лист, регулюється для установки їх в незапечатаний місце на аркуші.

 В комплект поставки входить JB-800B - автоматичне тунельний сушильний пристрій. Машина оснащена імпортним тефлоновим конвеєром і дволамповою сушінням. Лампи (по 5.6 кВт) можна використовувати в режимі повної або половинної навантаження. Привід здійснюється електроприводом з електронним регулюванням швидкості. Спеціальне механічний пристрій дозволяє регулювати натяг транспортного ременя. Забезпечено легкий доступ до ламп для заміни та контролю зверху машини.

Відмінні риси :
  • Мікрокомп'ютерний управління;
  • Вакуумний стіл;
  • Автоматичний підйом - опускання друкованої рами;

Технічні характеристики:

  • Максим. формат друку  500 х 700 мм ;
  • Товщина матеріалу  до 500 гр. / м2
  • Макс. скорость                   1100 отт. / Год ;
  • Электропитание              15,6 kВ ;
  • Вага                                            2,80 кг;
  • Ширина                                  6600 х 1050 х 1540 мм