Позолотні-висікальні прес напівавтомат Victoria ZHHJ 1100

Позолотні-висікальні прес напівавтомат Victoria ZHHJ 1100
Производитель: Victoria   Модель: Victoria ZHTJ 1100  В закладки  В сравнение

Відмінні особливості

Характеристики ZHTJ1100

 • Електронний пульт управління з ЖК-дисплеєм
 • Цифровий таймер часу затримки тигельної плити в крайніх положеннях
 • Нагрівальна плита розділена на 3 нагріваються зони з індивідуальним вибором температурного режиму
 • Два (три з 1100 моделі) програмованих механізму протягання фольги
 • Регулювання швидкості руху плит
 • Центральна система мастила електромагнітна муфта цифровий лічильник
 • Механізмом відведення тигельної плити при заклинювання захисними пристроями  
 • Макс. розмір 1140х820 мм.
 • Швидкість 24 циклів / хв.
 • Температура тиснення: 1-199
 • Ширина фольги 1 - 780 мм.
 • Потужність 20.0 кВт.
 • Вага 5500 кг.
 • Розмір (ДхШхВ) 2240 х1500х1800 мм  

 

Напівавтоматичні тигельні позолотні-висікальні преси ZHTJ 1100 с ручним накладом листа призначені для: висікання по контуру, внутрішньої висічки, перфорації і біговки, для надсечкі на папері, для надсечкі на картоні, для надсечкі на гофрокартоне, для надсечкі на пластиці, для надсечкі накоже.

Матеріалу і продукція: ZHTJ працює з широким спектром матеріалів, товщиною від 0,1 до 8 мм з можливістю розширення максмальной товщини матеріалів. Позолотний тигель ZHTJ використовується для виробництва етикетки, упаковки, книжкових і інший різноманітної продукції. Добре зарекомендувала себе практика комбінованої роботи серії ZHTJ, в поєднанні з висікальні преса ML. Це значно збільшує продуктивність.

Суцільнолита станина посиленої конструкції, забезпечують максимальну стійкість і несприйнятливість преса для висікання і тиснення ZHTJ до вібрації при роботі. Техніка має підвищену стійкість, це можливо, завдяки кріпленню станини тигельного преса до підлоги. Наявність двох маховиків (починаючи з одягли В1 формату) забезпечує великий момент сили і високий тиск. Підшипники ковзання виготовлені з високоякісних легованих сплавів.

Привід косозубих коліс і спеціальних захисні кожухи знижують рівень шуму і вібрацій. Тиск і зазор між плитами преса регулюється в залежності від товщини матеріалу з лівого і правого боку. У позолотному пресі ZHTJ 1100 реалізований принцип паралельності робочих площин (плити для установки штампа і тигельної плити). За 100 мм від верхнього положення нижня (рухлива) плита встановлюється паралельно верхньої. Налаштування тиску верхньої та нижньої частини плит, а також горизонтальної та вертикальної паралельності дозволяє легко налаштовувати прес на тираж.

Позолотний прес ZHTJ 1100 обладнаний механізмом для гарячого тиснення фольгою: двома незалежними лентопротяжкой для розмотування / намотування покроковими двигунами подачі фольги в робочу зону позонно вузлами нагріву з автоматичним підтриманням заданої температури виносним пультом управління Преси для тиснення і висічки ZHTJ 1100 оснащені пультом управління з ЖК-дисплеєм. Можна вибрати два режими: тиснення (Stamp) вирубка (Cut). У режимі вирубка задаються тимчасові параметри затримки. У режимі "Рельєф" додатково встановлюються параметри температури і протягання фольги. Максимальний крок протягання фольги - 540 мм. Окремий пульт управління дозволяє змінювати швидкість руху преса, і працювати за шістьма програмами: безперервно з паузами за таймером або сигналу з педалі в верхньому і / або нижньому положенні. Є кнопка ручної протягання фольги. Лічильник тигеля 1100 автоматично фіксує кількість виконаних операцій. Дані лічильника відображаються на дисплеї. Можна запрограмувати зупинку преса для вирубки й тиснення після виконання певної кількості операцій або встановити мітки (наприклад для вставки розділового листа через кожні 300 шт).

Розмір партії при програмуванні міток задається з клавіатури. Коли чаша використовують для висікання, нагрівальну плиту змінюють на заключний пристрій зі штанцформу. Централізована система мастила є запорукою довголіття преса і полегшує планові процедури з обслуговування тигеля.

Завод-виробник тигельних пресів серій ZHTJ сертифікований за системою ISO 9001, що говорить про високу якість продукції, що випускається.