YAWA TD1650S - автоматичний висікальні прес (з видаленням облоя)

YAWA TD1650S - автоматичний висікальні прес (з видаленням облоя)
Производитель: YAWA   Модель: TD1650S  В закладки  В сравнение

Призначений для висікання, перфорації і біговки на найрізноманітніших матеріалах: одне і багатошарової папері, щільному картоні, пластику і шкірі.

Ідеально підходять для виробництва упаковки, книжкових і іншої продукції в умовах середнього і крупно тиражного виробництва. Серія даних пресів найбільш поширена модель Yawa на території Азії, СНД, Європи та Америки, успішно експлуатується вже понад 20 років в друкарнях по всьому світу.

Секція видалення S облоя значно скорочує час подальшої обробки продукції, збільшуючи економічну ефективність. Формат машини TD1650S - 1650x1200 мм оптимально підходить для роботи в парі з друкованими машинами В1.

Технічні характеристики: TD1650S

Формат листа від 450х650 мм до 1300х950 мм

Максимальний формат висікання 1290 х 930 мм

Формат рамки для заключки штампа 1320х940 мм

Товщина картону 0.2-3,2 мм (гофрокартон до 3,2 мм, профілі E, B)

Максимальна швидкість 5000 аркушів на годину з зняттям облоя 4500 аркушів на годину

Максимальне зусилля вирубки 400 т

Система подачі аркушів автоматична, каскадна

Висота стапеля самонаклада 1540 мм

Висота стапеля приймання 1340 мм

Механізм рівняння листа тягне типу

Електроживлення 380 В, 50 Гц, 3 фази

Споживана потужність 28 кВт

Габарити 9300х5100х2600 мм

Маса 32000 кг

Нон-стоп на приймання та самонакладі

Плавне врізання ножів в матеріал

Хмарно ланцюгова проводка листа

Електронне регулювання тиску

TouchScreen екран

Самонаклад стандартно має систему безперервної завантаження паперу. Каскадна подача листа проводиться пневматичної головкою з стопи за задню кромку. Головка самонаклад складається з двох відокремлюють присосок, двох подають присосок, заднього роздування, дотримуватися упору. Точна система регулювання дозволяє налаштувати даний механізм на роботу з будь-якими матеріалами - в т. Гофрокартоном, паперами з вторсировини, Кашоване картоном і т.д. Машина містить ліві і праві автомати бічного рівняння. Бічна і передня регулювання рівняння може проводиться на ходу машини. Після вирівнювання паперу механізмом тягне типу на столі самонаклада, ланцюговий транспортер проводить листи через машину до приймально-вивідного пристрою. На подає столі встановлений датчик подвійного листа і індикатор швидкості. При збої в подачі листа натиск автоматично відключається.

Машина оснащена зручним висувним механізмом для зміни рамок зі штампами. Після викочування рамки на стіл, він перевертається на 180 градусів для зручності монтажу. Спеціальне оптико-електронний пристрій виконує синхронізацію роботи конвеєра і руху вирубний плити, забезпечуючи точність висікання 0.1 мм на будь-яких швидкостях роботи машини.

Рух нижньої плити є хвилеподібним (аналогічно поступового врізання ножа в стопу в паперорізальної машині), що знижується динамічні навантаження на елементи машини і дозволяє збільшити загальну кількість вирубних і біговальних ножів. Пристрій мікрометричною приведення дозволяє регулювати відстань між плитами і їх паралельність в діапазоні від ± 0.5 мм.

У приводі машини використаний електродвигун з частотним інвертором (регулювання з пульта управління), що дозволяє плавно регулювати швидкість. Крім того, в конструкцію приводу включена швидкодіюча гальмівна пневматична муфта, яка відключає прес в разі будь-яких несправностей.

Мікропроцесорне управління з TouchScreen-екраном і самодіагностики з виводом повідомлень на РК-дисплей забезпечують максимальну зручність роботи оператора.

Yawa TD1650S має закриту конструкцію, з максимальним ступенем захисту оператора, що підтверджується наявністю сертифікатів CE і UL. Велика кількість використовуваних імпортних комплектуючих забезпечує надійність і високу точність в роботі.