YAWA TD790S aвтоматичний висікальні прес (з видаленням облоя)

YAWA TD790S  aвтоматичний висікальні прес (з видаленням облоя)
YAWA TD790S  aвтоматичний висікальні прес (з видаленням облоя)
Производитель: YAWA   Модель: YAWA TD790S  В закладки  В сравнение

Призначені для висікання, перфорації і біговки на найрізноманітніших матеріалах: одне і багатошарової папері, щільному картоні, пластику і шкірі. Ця серія машин поліпшена лінійка широко відомої серії MW790 ідеально підходять для виробництва упаковки, книжкових і іншої продукції в умовах середньо- і крупнотіражних виробництва.

Серія даних пресів найбільш поширена модель Yawa на території України успішно експлуатується вже понад 10 років в друкарнях Києва, Харкова, Рівного, Херсона та ін. Секція видалення S облоя (опція) значно скорочує час подальшої обробки продукції, збільшуючи економічну ефективність. Формат машини TD790S - 790x560 мм оптимально підходить для роботи в парі з друкованими машинами В2.

Самонаклад штатно має систему безперервної завантаження паперу. Каскадна подача листа проводиться пневматичної головкою з стопи за задню кромку. Головка самонаклад складається з двох відокремлюють присосок, двох подають присосок, заднього роздування, дотримуватися упору. Точна система регулювання дозволяє налаштувати даний механізм на роботу з будь-якими матеріалами - в т. Гофрокартоном, паперами з вторсировини, Кашоване картоном і т.д. Машина містить ліві і праві автомати бічного рівняння.

Бічна і передня регулювання рівняння може проводиться на ходу машини. Після вирівнювання паперу механізмом тягне типу на столі самонаклада, ланцюговий транспортер проводить листи через машину до приймально-вивідного пристрою. На подає столі встановлений датчик подвійного листа і індикатор швидкості. При збої в подачі листа натиск автоматично відключається. Машина оснащена зручним висувним механізмом для зміни рамок зі штампами. Після викочування рамки на стіл, він перевертається на 180 градусів для зручності монтажу.

Спеціальне оптико-електронний пристрій виконує синхронізацію роботи конвеєра і руху вирубний плити, забезпечуючи точність висікання 0.1 мм на будь-яких швидкостях роботи машини. Рух нижньої плити є хвилеподібним (аналогічно поступового врізання ножа в стопу в паперорізальної машині), що знижується динамічні навантаження на елементи машини і дозволяє збільшити загальну кількість вирубних і біговальних ножів. Пристрій мікрометричною приведення дозволяє регулювати відстань між плитами і їх паралельність в діапазоні від ± 0.5 мм. У приводі машини використаний електродвигун з частотним інвертором (регулювання з пульта управління), що дозволяє плавно регулювати швидкість. Крім того, в конструкцію приводу включена швидкодіюча гальмівна пневматична муфта, яка відключає прес в разі будь-яких несправностей.

Мікропроцесорне управління з TouchScreen-екраном і самодіагностики з виводом повідомлень на РК-дисплей забезпечують максимальну зручність роботи оператора. Yawa TD790S має закриту конструкцію, з максимальним ступенем захисту оператора, що підтверджується наявністю сертифікатів CE і UL. Велика кількість використовуваних імпортних комплектуючих забезпечує надійність і високу точність в роботі.

 • Технічні характеристики TD790S:  

 1. Формат листа від 310х210 мм до 790х560 мм

 2. Максимальний формат висікання 760 х 520 мм

 3. Формат рамки для заключки штампа 780х530 мм

 4. Щільність аркуша паперу 90 – 2000 гр/м2

 5. Товщина картону 0.2-1.5 мм (гофрокартон профілі E, B)

 6. Максимальна швидкість 5500 аркушів на годину

 7. (Опція) з зняттям облоя 4500 аркушів на годину

 8. Максимальне зусилля вирубки 120 т

 9. Система подачі аркушів автоматична, каскадна

 10. Висота стапеля самонаклада 1200 мм

 11. Висота стапеля приймання 950 мм

 12. Механізм рівняння листа тягне типу

 13. Електроживлення 380 В, 50 Гц, 3 фази

 14. Споживана потужність 15 кВт

 15. Габарити 4800х3560х2450 мм мм Маса 9000 кг

 16. Нон-стоп на приймання та самонакладі

 17. Плавне врізання ножів в матеріал Хмарно ланцюгова проводка листа

 18. Електронне регулювання тиску

 19. TouchScreen екран

 20. Самонаклад базово має систему безперервної завантаження паперу.

 21. Каскадна подача листа проводиться пневматичної головкою з стопи за задню кромку. Голівка самонаклад складається з двох відокремлюючих присосок, двох присосок, що пподають, заднього роздування, дотримуватися упору.

 22. Точна система регулювання дозволяє налаштувати даний механізм на роботу з будь-якими матеріалами - в т. гофрокартоном, паперами з вторсировини, Кашоване картоном і т.д.

 23. Машина містить ліві і праві автомати бічного рівняння.

 24. Бічна і передня регулювання рівняння може проводиться на ходу машини. Після вирівнювання паперу механізмом тягне типу на столі самонаклада, ланцюговий транспортер проводить листи через машину до приймально-вивідного пристрою.

 25. На подає столі встановлений датчик подвійного листа і індикатор швидкості.

 26. При збої в подачі листа натиск автоматично відключається.

 27. Машина оснащена зручним висувним механізмом для зміни рамок зі штампами.

 28. Після викочування рамки на стіл, він перевертається на 180 градусів для зручності монтажу.

 29. Спеціальне оптико-електронний пристрій виконує синхронізацію роботи конвеєра і руху вирубний плити, забезпечуючи точність висікання 0.1 мм на будь-яких швидкостях роботи машини.

 30. Рух нижньої плити є хвилеподібним (аналогічно поступового врізання ножа в стопу в паперорізальної машині), що знижується динамічні навантаження на елементи машини і дозволяє збільшити загальну кількість вирубних і біговальних ножів.

 31. Пристрій мікрометричною приведення дозволяє регулювати відстань між плитами і їх паралельність в діапазоні від ± 0.5 мм.

 32. У приводі машини використаний електродвигун з частотним інвертором (регулювання з пульта управління), що дозволяє плавно регулювати швидкість. Крім того, в конструкцію приводу включена швидкодіюча гальмівна пневматична муфта, яка відключає прес в разі будь-яких несправностей.

 33. Мікропроцесорне управління з TouchScreen-екраном і самодіагностики з виводом повідомлень на РК-дисплей забезпечують максимальну зручність роботи оператора.

 34. Yawa TD790 має закриту конструкцію, з максимальним ступенем захисту оператора, що підтверджується наявністю сертифікатів CE і UL.

 35. Велика кількість використовуваних імпортних комплектуючих забезпечує надійність і високу точність в роботі.