Victoria

Victoria

text_display
Показывать:
Сортировать:

На цьому обладнанні можливо виробництво палітурні кришки для книг, різноманітних полів для настільних ігор, папок-швидкозшивачів, постерів і.т.д.  Продукція вироблена на Roby Junior2 може складатися з декількох деталей, від однієї до пяті.штук.

$0.00
Машини Victoria ZH 800 призначені для склейки коробок зі стандартним поздовжнім клапаном на одну крапкуа склеювання. Victoria ZH 800 фальцевально-склеюючі лінія складається: Нижніх клейова ванна · Секція фальцовки · Секція предпрессовкі (включаючи пресувальний транспортер) ·..
$0.00

Призначені для високоякісного вибіркового лакування і однокрасочной або послідовної повноколірного трафаретного друку по будь-яким листовим матеріалами (бумага, картон, пластик, самоклеючі матеріали, жерсть, скло і будь-які плоскі готові вироби). 

$0.00

Автоматична трафаретний машина модульної побудови JB-720 складається з автоматичного пневматичного самонаклада, Плоскодрукарські секції з реверсним приводом друкованого циліндра, УФ-сушіння і автоматичного приймально-вивідного пристрою.

$0.00
Напівавтоматична машина для однокрасочной і послідовної повноколірного трафаретного друку по будь-яким листовим матеріалами (бумага, картон, пластик, самоклеючі матеріали, жерсть, скло і будь-які плоскі готові вироби). Складається з друкарської машини, автоматичного пристрою знімання листа, сушки. У..
$0.00

Автоматичний пристрій для висушування фарби (лаку) після трафаретного друку.

$0.00

Ці машини  виробляють  готові паперові стаканчики для розливу гарячих напоїв і напоїв з неагресивних компонентів. 

$0.00

Автоматичні лінії для промазки листів L-750A (виробництво Китай).

$0.00

Victoria NB 1100B. Кашировальная машина напівавтоматична

$0.00

Ламинатор рулонний Victoria YDFM 720 здійснюэ односторонню ламінацію листової продукції.

$0.00
Машина для каширування коробок YL-450, (Китай, нова). YL-450 замінює ручну обклеювання картонних коробок. Машина призначена для одночасного чотиристороннього бокового притиснення і загину клапанів всередину попередньо промазати клеєм паперу до картонним заготівлях, для виробництва різних ..
$0.00
Виробництво Китай. Техніка застосовується на виробництві різних видів коробок: подарункових, ювелірних, взуттєвих. Коробок для білизни та інших товарів. Технічні характеристики: шир. стрічки 5-35 мм. швидкість 15-30 циклів / хв. вага 200 кг. розмір (ДхШхВ) 800х500х1400 мм. ..
$0.00
Машина розроблена для виготовлення V образних канавок (пазів) в палітурній картоні, мдф панелях, інших шаруватих матеріалах і картонах. Низька собівартість при використанні обладнання. Режет чисто, не залишає пилу, працює безшумно. Настройка відстані між пазами за допомогою рукоятки з циф..
$0.00

Продається зі складу в Харкові фальцевально - склеювальна лінія Victoria ZH 900.

Стан Б\В. Проведена в 2006 р в Китаї. Ціна за запитом. Машини серії ZH призначені для склеювання коробок зі стандартним поздовжнім клапаном ( одна крапка склейки ) і цукеркової коробки (дві крапка склеювання).

$0.00
Ембосери  «Victoria ZHY»  необхідні для декоративної та остаточної обробки паперу, картону та різних видів плівки з метою надання матеріалу опуклого рельєфу. Ефект фактури виходить за допомогою трьох складових - тиску (3-8 МПа), температури (до 100 градусів), гравірованого вала (по..
$0.00