У травні 2016 року, у великій друкарні «Стюарт», інстальовано дві одиниці обладнання. Фальцевально-склеює лінії ZH 880г і новий позолотні-висікання TYMB750.

          У травні 2016 року, у великій друкарні «Стюарт», інстальовано дві одиниці обладнання. У вже наявний парк техніки, що складається з декількох двофарбних, листових, друкарських машин MANROLAND Домінант з переворотом. Пари висікальних пресів FT і лінії для УФ лакування додалися новенькі фальцевально-склеює лінії ZH 880G і позолотні-висікання TYMB750. Причина покупки нового обладнання, заміна застарілого, на сучасне, багатофункціональне. Воно має опціонально більше можливостей, безсумнівно покращує якості продукції, і дозволяє створити повний циклу виробництва. Основним видом продукції, виробленому на цьому підприємстві є упаковка для медичної галузі.   

1.Новий позолотні-висікання TYMB750 опис:

Призначений для висікання і гарячого тиснення а так само виробництва рекламних проспектів, буклетів, обкладинок для книг, вітальних листівок і лейблів торгових марок; модернізована механізмом подачі фольги і плитою нагріву. Суцільнолита станина, виконана з високотехнологічних матеріалів, дає можливість роботи з великим тиском.

Техн. харрактерістікі:

Макс. розмір паперу 750х520 мм

Швидкість 25 циклів / хв.

Температура тиснеться 1-1990

Ширина фольги 1 - 460 мм 2.

2. Фальцювальна-склеюючої лінії ZH 880G:

Машини серії ZH призначені для склеювання коробок зі стандартним поздовжнім клапаном (одна точка склейки), цукеркової коробки (дві точки склеювання), і з самоскладним дном (три точки склеювання).

Технічні характеристики:

Самонаклад (Заготовки дозавантажуватися в режимі non-stop) .

Секція префолдінга (попередньої фальцювання).

Дві верхні дискові клейові ванни для склеювання коробок з самоскладним дном.

Дві нижні дискові клейові ванни секція фальцовки.

Секція предпрессовкі (включаючи пресувальний транспортер).

Дистанційний пульт управління.

Швидкість 180 м. / Хв

Матеріал 210 - 550 гр. / М2

Розміри 8500 х 900 х 1300 мм

Вага 2000 кг.